Darmowa giełda transportowa » Wolne ładunki i pojazdy » Spedycja międzynarodowa i krajowa » Znajdź ładunek, zgłoś wolny transport

>80 000 odsłon/m-c | 45 622 wolnych ładunków | 14 181 wolnych pojazdów | 1x kliknąłeś
Firma » Dodaj firmę Logowanie Rejestracja

 Wolny pojazd na trasie Szczecin i okolice - cała Polska

DANE TRANSPORTU
Załadunek (skąd) Rozładunek (dokąd) Długość
(w metrach)
Masa
(w tonach)

Szczecin i okolice

Polska
2021-05-31

cała Polska

Polska

5,001,00
KONTAKT

Firma PAN Przeprowadzka wykona każdą przeprowadzkę z/do Szczecina do/z dowolnego miasta w Polsce. Przeprowadzki 25-75m3 i do 2-6 tragarzy. Wyślij zapytanie na maila, w odpowiedzi wyślemy wycenę. Przeprowadzki wykonujemy plandekami 25m3 (możemy podstawić 2-3 aut jednocześnie). Posiadamy ubezpieczenie 150.000zł.

KOMENTARZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI
Brak komentarzy. Dodaj pierwszy.
DODAJ ODPOWIEDŹ / ZAPYTANIE

Dodaj opinię
Twoje imię:


AntySpam:

W celu ograniczenia spamu przez boty, wpisz tu słowo "transporty77"

Cena:


Komentarz:


ZOBACZ TRASĘ NA MAPIE
Giełda transportowa Transporty77 ułatwia znalezienie taniego transportu i przewiezienie dowolnej rzeczy. Firmom transportowym natomiast pozwala znaleźć klientów i zmniejszyć liczbę pustych przebiegów.
Transporty77.pl to europejska giełda wolnych ładunków i pojazdów. Na naszej darmowej giełdzie transportowej znajdziesz wolne ładunki lub pojazdy transportowe.
Masz wolny ładunek i szukasz dla niego transportu? Dodaj go bez rejestracji i za darmo do naszej giełdy.
Zajmujesz się spedycją międzynarodową lub krajową? Masz firmę transportową? Zarejestruj swoją firmę i dodaj bezpłatnie swój pojazd.

Serwis transporty77.pl jest darmową giełdą transportową, na której bez rejestracji i opłat każdy może wystawić ładunek, w związku z tym zalecana jest szczególna ostrożność i uprzednia weryfikacja we własnym zakresie przed podjęciem współpracy z osobami / firmami wystawiającymi tu zgłoszenia. Rekomendowane jest zawieranie umów na piśmie przed wykonaniem / zleceniem usługi, jak również zachowanie wszelkich dokumentów transportowych.

Serwis transporty77.pl nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte wykonanie usług przez ogłaszające się tu podmioty lub też niewywiązanie się z zawartych umów pomiędzy użytkownikami serwisu.

Serwis transporty77.pl korzysta z plików cookies, w celu obsługi sesji i identyfikacji użytkowników (głównie firmy google). Z założenia wszystkie informacje przez nas przetwarzane są podawane przez użytkowników dobrowolnie lub ogólnie dostępne. Nie udostępniamy Państwa danych osobom trzecim.

Facebookf Udostępnij
©2021 Giełda transportowaKontakt emailReklama na portaluPolityka prywatności