Darmowa giełda transportowa » Wolne ładunki i pojazdy » Spedycja międzynarodowa i krajowa » Znajdź ładunek, zgłoś wolny transport

>80 000 odsłon/m-c | 46 677 wolnych ładunków | 14 297 wolnych pojazdów | 1x kliknąłeś
Firma » Dodaj firmę Logowanie Rejestracja

 Dodaj wolny pojazd / transport za darmo do giełdy transportowej

Załadunek

Kraj *

Miejscowość *

(wpisz nazwę miejscowości z której chcesz wywieźć ładunek)

Data *

(wybierz datę załadunku)

Rozładunek

Kraj *

Miejscowość *

(wpisz nazwę miejscowości do której chcesz zawieźć ładunek)

Dane kontaktowe

Telefon *

(wpisz numer telefonu kontaktowego)

Email *

(wpisz swój adres email)

Dane pojazdu

Długość pojazdu *


(wpisz długość przestrzeni ładunkowej pojazdu w metrach, w formacie 12,3)

Ładowność samochodu w tonach *


(wpisz masę ładunku w tonach, w formacie "24,123")
1kg => wpisz 0,001
10kg => wpisz 0,01
100kg => wpisz 0,1
350kg => wpisz 0,35
1T => wpisz 1
1,5T => wpisz 1,5
24T => wpisz 24

Dane pojazdu

(pole opcjonalne, szczegółowy opis pojazdu, możesz tu też podać dokładny adres, dodatkowe dane kontaktowe lub inne uwagi)

* pola wymagane
Giełda transportowa Transporty77 ułatwia znalezienie taniego transportu i przewiezienie dowolnej rzeczy. Firmom transportowym natomiast pozwala znaleźć klientów i zmniejszyć liczbę pustych przebiegów.
Transporty77.pl to europejska giełda wolnych ładunków i pojazdów. Na naszej darmowej giełdzie transportowej znajdziesz wolne ładunki lub pojazdy transportowe.
Masz wolny ładunek i szukasz dla niego transportu? Dodaj go bez rejestracji i za darmo do naszej giełdy.
Zajmujesz się spedycją międzynarodową lub krajową? Masz firmę transportową? Zarejestruj swoją firmę i dodaj bezpłatnie swój pojazd.

Serwis transporty77.pl jest darmową giełdą transportową, na której bez rejestracji i opłat każdy może wystawić ładunek, w związku z tym zalecana jest szczególna ostrożność i uprzednia weryfikacja we własnym zakresie przed podjęciem współpracy z osobami / firmami wystawiającymi tu zgłoszenia. Rekomendowane jest zawieranie umów na piśmie przed wykonaniem / zleceniem usługi, jak również zachowanie wszelkich dokumentów transportowych.

Serwis transporty77.pl nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte wykonanie usług przez ogłaszające się tu podmioty lub też niewywiązanie się z zawartych umów pomiędzy użytkownikami serwisu.

Serwis transporty77.pl korzysta z plików cookies, w celu obsługi sesji i identyfikacji użytkowników (głównie firmy google). Z założenia wszystkie informacje przez nas przetwarzane są podawane przez użytkowników dobrowolnie lub ogólnie dostępne. Nie udostępniamy Państwa danych osobom trzecim.

Facebookf Udostępnij
©2021 Giełda transportowaKontakt emailReklama na portaluPolityka prywatności