Darmowa giełda transportowa » Wolne ładunki i pojazdy » Spedycja międzynarodowa i krajowa » Znajdź ładunek, zgłoś wolny transport

>80 000 odsłon/m-c | 46 677 wolnych ładunków | 14 297 wolnych pojazdów | 1x kliknąłeś
Firma » Dodaj firmę Logowanie Rejestracja

 Dodaj wolny ładunek za darmo do giełdy transportowej

Załadunek

Kraj *

Miejscowość *

(wpisz nazwę miejscowości z której chcesz wywieźć ładunek)

Data *

(wybierz datę załadunku)

UWAGA! Dzień po tej dacie Twoje dane kontaktowe (telefon i mail) przestają być wyświetlane.

UWAGA! Jeżeli jest to ładunek cykliczny wybierz maksymalną datę lub najpóźniejszą możliwą datę załadunku. Ładunki po tej dacie przechodzą automatycznie do archiwum.

Rozładunek

Kraj *

Miejscowość *

(wpisz nazwę miejscowości do której chcesz zawieźć ładunek)

Dane kontaktowe

Telefon *

(wpisz numer telefonu kontaktowego)

Email *

(wpisz swój adres email)

Dane ładunku

Masa ładunku w tonach *


(wpisz masę ładunku w tonach, w formacie "24,123")
1kg => wpisz 0,001
10kg => wpisz 0,01
100kg => wpisz 0,1
350kg => wpisz 0,35
1T => wpisz 1
1,5T => wpisz 1,5
24T => wpisz 24

Dane ładunku

(pole opcjonalne, szczegółowy opis ładunku, wymiary, dokładna masa, możesz tu też podać dokładny adres, dodatkowe dane kontaktowe lub wskazówki dojazdu)

Uwaga!!!
Po dodaniu ładunku, Twoje IP (44.192.22.242) zostanie odnotowane w naszej bazie.
Jeżeli podszywasz się pod kogoś innego lub zamieszczasz fałszywe, wprowadzające w błąd ogłoszenie, musisz liczyć się z możliwą odpowiedzialnością karną lub cywilną.

* pola wymagane
Giełda transportowa Transporty77 ułatwia znalezienie taniego transportu i przewiezienie dowolnej rzeczy. Firmom transportowym natomiast pozwala znaleźć klientów i zmniejszyć liczbę pustych przebiegów.
Transporty77.pl to europejska giełda wolnych ładunków i pojazdów. Na naszej darmowej giełdzie transportowej znajdziesz wolne ładunki lub pojazdy transportowe.
Masz wolny ładunek i szukasz dla niego transportu? Dodaj go bez rejestracji i za darmo do naszej giełdy.
Zajmujesz się spedycją międzynarodową lub krajową? Masz firmę transportową? Zarejestruj swoją firmę i dodaj bezpłatnie swój pojazd.

Serwis transporty77.pl jest darmową giełdą transportową, na której bez rejestracji i opłat każdy może wystawić ładunek, w związku z tym zalecana jest szczególna ostrożność i uprzednia weryfikacja we własnym zakresie przed podjęciem współpracy z osobami / firmami wystawiającymi tu zgłoszenia. Rekomendowane jest zawieranie umów na piśmie przed wykonaniem / zleceniem usługi, jak również zachowanie wszelkich dokumentów transportowych.

Serwis transporty77.pl nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte wykonanie usług przez ogłaszające się tu podmioty lub też niewywiązanie się z zawartych umów pomiędzy użytkownikami serwisu.

Serwis transporty77.pl korzysta z plików cookies, w celu obsługi sesji i identyfikacji użytkowników (głównie firmy google). Z założenia wszystkie informacje przez nas przetwarzane są podawane przez użytkowników dobrowolnie lub ogólnie dostępne. Nie udostępniamy Państwa danych osobom trzecim.

Facebookf Udostępnij
©2021 Giełda transportowaKontakt emailReklama na portaluPolityka prywatności