Darmowa giełda transportowa » Wolne ładunki i pojazdy » Spedycja międzynarodowa i krajowa » Znajdź ładunek, zgłoś wolny transport

>80 000 odsłon/m-c | 41 709 wolnych ładunków | 12 870 wolnych pojazdów | 1x kliknąłeś
Firma » Dodaj firmę Logowanie Rejestracja

Zaufane firmy transportowe

Najnowsze wolne ładunki i wolne pojazdy

Wolny pojazd Wolny pojazd
Załadunek do: 2021-03-04
Ładowność: 1,00t
Długość: 4,00m

Dzień dobry. SZUKAMY STALE ZLECENIA Świadczymy usługi transportowe. Poszukujemy ładunków (również stałych) PL-EU, PL-PL. Do dyspozycji VW Crafter 2019 r. L4H3 - ładowność 1124kg, 5 ep, długość paki 4,3 m, możliwość ładowania od boku, tyłu. Posiada pełen pakiet ubezpieczenia na Europę: OCP, AC, NNW, Assistance. Jesteśmy zainteresowani doładunkami jak i ładunkami na pełne auto na terenie Europy, najlepiej z województwa Dolnośląskiego, jeździmy po całej Polsce. Oferujemy konkurencyjne stawki. Mile widziana stała współpraca, jesteśmy otwarci na propozycje. Zapraszam do kontaktu i zapytań o wycenę . Wystawljamy fakture Vat szukamy zamówienie do stałej współpracy przewozu ładunków

Dodano: 2021-03-01 19:42:28 z IP: 83.26.177.182

Wolny pojazd Wolny pojazd
Załadunek do: 2021-03-05
Ładowność: 3,00t
Długość: 4,00m

Wolny transport na trasie Polska Niemcy Holandia. Samochód dostawczy z odkrytą paką o wymianach 3 metry na 2 metry i ładownością 1 Tony i przyczepo-laweta o wymianach 4 metry na 2 metry i ładowności 2.5 Tony. Możliwość załadunku samochodu Maszyn rolniczych i budowlanych Materiałów budowlanych stolarki okiennej i tym podobnych.

Dodano: 2021-02-28 16:09:34 z IP: 194.29.183.92

Znaleziono 2 aktualnych ofert
Giełda transportowa Transporty77 ułatwia znalezienie taniego transportu i przewiezienie dowolnej rzeczy. Firmom transportowym natomiast pozwala znaleźć klientów i zmniejszyć liczbę pustych przebiegów.
Transporty77.pl to europejska giełda wolnych ładunków i pojazdów. Na naszej darmowej giełdzie transportowej znajdziesz wolne ładunki lub pojazdy transportowe.
Masz wolny ładunek i szukasz dla niego transportu? Dodaj go bez rejestracji i za darmo do naszej giełdy.
Zajmujesz się spedycją międzynarodową lub krajową? Masz firmę transportową? Zarejestruj swoją firmę i dodaj bezpłatnie swój pojazd.

Serwis transporty77.pl jest darmową giełdą transportową, na której bez rejestracji i opłat każdy może wystawić ładunek, w związku z tym zalecana jest szczególna ostrożność i uprzednia weryfikacja we własnym zakresie przed podjęciem współpracy z osobami / firmami wystawiającymi tu zgłoszenia. Rekomendowane jest zawieranie umów na piśmie przed wykonaniem / zleceniem usługi, jak również zachowanie wszelkich dokumentów transportowych.

Serwis transporty77.pl nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte wykonanie usług przez ogłaszające się tu podmioty lub też niewywiązanie się z zawartych umów pomiędzy użytkownikami serwisu.

Serwis transporty77.pl korzysta z plików cookies, w celu obsługi sesji i identyfikacji użytkowników (głównie firmy google). Z założenia wszystkie informacje przez nas przetwarzane są podawane przez użytkowników dobrowolnie lub ogólnie dostępne. Nie udostępniamy Państwa danych osobom trzecim.

Facebookf Udostępnij
©2021 Giełda transportowaKontakt emailReklama na portaluPolityka prywatności